ENG   
   Tallinna Kunstihoone   
   Kollektsioon   
  
   
 
Sihtasutuse Tallinna Kunstihoone Fond kontaktandmed

Üldinfo
Tel: 644 28 18
Piletikassa: 644 29 07
Fax: 644 87 47
Aadress: Vabaduse väljak 6 Tallinn 10146

Info@kunstihoone.ee

Juhataja Taaniel Raudsepp - taaniel@kunstihoone.ee

Näituseprogrammi koordinaator Tamara Luuk - tamara@kunstihoone.ee

Kuraator Anneli Porri - anneli@kunstihoone.ee

Haridustöötaja Rainer Vilumaa - rainer@kunstihoone.ee

Raamatupidaja Ene Randvee - ene.randvee@mail.ee

Kassapidaja Sveta Haan - sveta@kunstihoone.ee tel: 644 29 07